Przyrządy specjalne

Wysokiej jakości przyrządy specjalne – produkcja z myślą o potrzebach naszych klientów

Potrzebujesz zaawansowanych i nowoczesnych narzędzi oraz przyrządów? Skorzystaj z naszych usług! Warto wiedzieć, że oprócz precyzyjnych form wtryskowych, tłoczników i wykrojników oferujemy także wysokiej jakości nowoczesne oprzyrządowanie specjalne. Dzięki temu masz możliwość otrzymać takie narzędzia, które idealnie odpowiadają Twoim potrzebom.

Oferta przyrządów specjalnych Niewiadów

Interesują Cię przyrządy specjalne? Produkcja takich narzędzi jest możliwa w naszym zakładzie. Musisz wiedzieć, że nasz oferta obejmuje przede wszystkim:

– przyrządy obróbkowe (wiertarskie, frezarskie, tokarskie) – służą one do wykonywania konkretnych operacji na obrabiarkach skrawających i elektroerozyjnych; na Twoje zlecenie wykonamy np. oprawki, trzpienie frezarskie, tuleje, imadła, uchwyty i wiele więcej; zależy nam na stwarzaniu możliwości dokładnej i komfortowej obróbki, a także ochronie narzędzia i bezpieczeństwu operatora; nie ograniczamy się do konkretnych rodzajów przyrządów – śmiało możesz zlecić nam wykonanie różnych typów narzędzi;

– przyrządy pomiarowe i kontrolne, w tym m.in. sprawdziany i stanowiska kontrolne – oferujemy wykonywanie zarówno prostych sprawdzianów, np. do kontroli wizualnej kształtu czy wymiarów, jak i rozbudowane stanowiska kontrolne z profesjonalnym sterowaniem;

– przyrządy i urządzenia montażowe, w tym całkowicie zautomatyzowane – jeśli potrzebujesz urządzeń i komponentów do linii montażowych, jesteś we właściwym miejscu; zajmujemy się wykonywaniem maszyn i stanowisk montażowych; specjalizujemy się zarówno w półautomatycznych urządzeniach, jak i zupełnie zautomatyzowanych; nieobce nam pojedyncze stanowiska montażowe, a także modułowe; co ważne, możemy również wykonać urządzenia wspierające różne etapy procesu produkcyjnego.

Czym wyróżniamy się jako producent specjalnych przyrządów?

Chcesz wiedzieć, czym wyróżniamy się jako producent? Przyrządy specjalne, których wykonanie oferujemy, charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na niekorzystne warunki pracy. Możesz mieć pewność, że zamówione u nas narzędzia posłużą Ci naprawdę długo. Co ważne, opracowujemy cały projekt zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy. W zależności od potrzeb tworzymy modele 3D, rysunki techniczne, zaawansowane projekty i całą niezbędną dokumentację. Na uwagę zasługuje również fakt, iż korzystamy z materiałów pochodzących wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Współpracujemy z nimi od lat, więc możesz mieć pewność, że otrzymasz wysokogatunkowe przyrządy.

Wyprodukowane przez nas narzędzia są zawsze poddawane próbom. Możemy wykonać je w Twoim zakładzie lub innym wybranym przez Ciebie miejscu. Poza tym wszystkie przyrządy są objęte gwarancją. Jej czas albo ilość wyprodukowanych detali, które obejmuje gwarancja, są zawsze określane w umowie. Co ważne, zapewniamy naszym klientom możliwość serwisowania narzędzi oraz ich regenerację. W razie potrzeby podejmujemy się również modyfikacji wykonanych wcześniej produktów.

Nie czekaj, już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Zależy nam na zadowoleniu klientów, więc bierzemy pod uwagę wszystkie wytyczne i oczekiwania. Poza tym w każdej chwili służymy pomocą i radą, więc zachęcamy do kontaktu. Możesz mieć pewność, że otrzymasz takie produkty, które będą spełniały swoją funkcję.

Płatności i dostawa

Pozostań z nami w kontakcie

telefonicznym od poniedziałku do piątku,
w godzinach 7:00-16:00

lub mailowym