Formy wtryskowe

narzędziownia

Producent form wtryskowych – produkty dostosowane do Twoich potrzeb

Potrzebujesz wielu precyzyjnie wykonanych i identycznych elementów? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie jest metoda wtryskiwania formującego. Dzięki niej w krótkim czasie można wyprodukować bardzo dużo tych samych komponentów. Jeśli zależy Ci na konkretnym kształcie i parametrach, skorzystaj z oferowanych przez nas usług. Jako producent form wtryskowych nasza firma zaprojektuje takie formy, jakich potrzebujesz.

Jesteśmy odpowiednio przygotowani do realizacji zamówień spełniających najwyższe wymagania. Oferujemy kompleksową usługę produkcji detali z tworzyw sztucznych metodą wtryskiwania. Musisz wiedzieć, że zajmiemy się wszystkim, od projektu wyrobu, poprzez projekt formy, wykonanie formy i przeprowadzenie niezbędnych prób.

Projektowanie form wtryskowych z dbałością o najmniejsze detale

Warto mieć świadomość tego, że formy wtryskowe wykonujemy na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej klienta lub opracowanej przez nasze biuro konstrukcyjne. Oferujemy projektowanie form wtryskowych na najwyższym poziomie. Skupiamy się na każdym detalu i dokładnie analizujemy nasze projekty.

Wszelkie dokumentacje wykonujemy na podstawie otrzymanego rysunku detalu i modelu CAD. Podejmujemy się również opracowania dokumentacji technicznej na podstawie wzorów i wytycznych  naszego zleceniodawcy.

Produkcja form wtryskowych na najwyższym poziomie

Niezawodna produkcja form wtryskowych to coś, co możemy Ci zagwarantować. Podejmujemy się wykonania form wtryskowych do tworzyw zimno- i gorącokanałowych do produkcji zarówno małych, jak i średnich wyprasek. Maksymalne wymiary gabarytowe produkowanej przez nas formy wynoszą 900x600x400 mm, a ich masa nie przekracza 1000 kg.

Co ważne, podejmujemy się wykonania form wtryskowych ciśnieniowych do stopów cynku i aluminium oraz form do odlewania gumy i silikonu. Przygotowanie innych rodzajów form wtryskowych odbywa się na podstawie powierzonej nam dokumentacji. W przypadku braku  koniecznej dokumentacji podejmujemy się jej odtworzenia na podstawie wykonanych pomiarów.

Istotne jest również to, że do wykonania form stosujemy znormalizowane wymogi takich firm, jak FCPK Bytów, Meusburger czy Hasco. W zakresie narzędzi z systemem gorącokanałowym korzystamy z systemów Thermoplay, Mold Masters, ELWIK.

Konstruktor form wtryskowych, któremu warto zaufać

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Otóż przede wszystkim możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem jako konstruktor form wtryskowych i nie tylko. Posiadamy swoje biuro konstrukcyjno-technologiczne i nowoczesny park maszynowy. Poza tym dysponujemy wysoko wykwalifikowanym personelem. Musisz wiedzieć, że formy wtryskowe i ich produkcja to nasza specjalność.

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, iż wybór doświadczonego i godnego zaufania producenta form wtryskowych jest niezwykle ważny. Znaczenie ma także kwestia doboru materiału na wkłady formujące. Dlaczego jest to tak istotne? Otóż powierzchnia robocza formy ma ogromny wpływ na końcowy wygląd i specyfikę wypraski oraz jej dokładność. Od rodzaju tworzywa zależna jest m.in. jakość powierzchni wypraski, trwałość i wytrzymałość narzędzia czy zdolność wypełniania formy. Możesz mieć pewność, że korzystamy z wysokogatunkowych tworzyw. Charakteryzuje się one dobrą wytrzymałością nawet przy wysokich temperaturach, a także odpornością na uszkodzenia mechaniczne i wstrząsy. Nie musisz też obawiać się o korozję czy ścieranie. Nasze formy wtryskowe wyróżniają się doskonałą wydajnością i żywotnością.

Naprawa form wtryskowych i inne usługi

Musisz wiedzieć, że to jeszcze nie wszystkie usługi, jakie możemy Ci zaoferować. Zajmujemy się także naprawą form wtryskowych, również tych, które zostały wykonane u innego producenta. Poza tym możliwa jest u nas regeneracja form wtryskowych. W związku z tym możesz bez obaw powierzyć nam zużyte lub uszkodzone formy. Co więcej, oferujemy także wprowadzanie niezbędnych zmian. Modyfikacje są nam nieobce już od lat.

Poza tym zajmujemy się także produkcją detali na wtryskarkach o sile zwarcia do 300 T z zastosowaniem wykonanych przez nas lub powierzonych nam przez klienta form.

Warto również mieć świadomość tego, iż produkowane przez nas formy są objęte gwarancją na określony czas lub ilość wyprodukowanych wyprasek. Wszystko to jest określane indywidualnie w trakcie sporządzania warunków zamówienia. Ponadto gwarantujemy naszym klientom możliwość serwisowania każdego narzędzia i jego regeneracji.

Nie zwlekaj, już dzisiaj zapoznaj się z naszą ofertą i powierz wykonanie form renomowanemu producentowi. Zapewniamy, że nie zawiedziesz się i będziesz zadowolony z naszych usług.

Płatności i dostawa

Pozostań z nami w kontakcie

telefonicznym od poniedziałku do piątku,
w godzinach 7:00-16:00

lub mailowym