Biuro konstrukcyjne

narzędziownia

Nowoczesne biuro konstrukcyjne – doświadczenie i szereg możliwości

Zainteresowały Cię usługi naszej firmy? Musisz wiedzieć, że Narzędziownia Niewiadów posiada własne nowoczesne biuro konstrukcyjno-technologiczne. Co ważne, zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem. Podejmujemy się różnych, często niełatwych zleceń. Z chęcią przygotujemy również projekt dla Ciebie.

Biuro konstrukcyjne z doświadczeniem

Warto wiedzieć, że nasze biuro konstrukcyjne może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w konstruowaniu, wykonywaniu oraz eksploatacji form wtryskowych, wykrojników, tłoczników i wielu innych przyrządów. Umożliwia nam to świadczenie wysokiej jakości usług we wspomnianym wyżej zakresie. W razie potrzeby opracowujemy projekt na podstawie otrzymanego rysunku i modelu CAD wyrobu. Podejmujemy się także opracowań konstrukcyjnych wyrobu i wykonujemy dokumentację techniczną w oparciu o wzory lub wytyczne przedstawione nam przez klienta.

Co ważne, usługi projektowe prowadzimy do zamówień produkcyjnych naszych zleceniodawców. Możesz mieć pewność, że gwarantujemy poufność i wyłączną własność klienta w zakresie powierzonych informacji technicznych oraz wzornictwa przemysłowego.

Z chęcią przedstawiamy naszym klientom przykłady wykonanych form i wyprodukowanych na nich wyprasek.

Projekty form wtryskowych

Jednymi z projektów, w których się specjalizujemy, są te związane z metodą wtryskową. Specjalnie dla Ciebie możemy opracować projekt i dokumentację konstrukcyjną form wtryskowych dostosowanych do Twoich potrzeb. Co ważne, z chęcią podejmiemy się również produkcji zaprojektowanych form. Dzięki nim uzyskasz wiele identycznych i wykonanych z precyzją elementów.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze biuro konstrukcyjne?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać właśnie nasze biuro konstrukcyjne? Musisz wiedzieć, że oferujemy nie tylko wieloletnie doświadczenie w zakresie budowy form wtryskowych i nie tylko, ale także najnowsze technologie ich wytwarzania. Naszym priorytetem jest rozwój wiedzy technologicznej. Mamy doświadczenie oraz zaplecze i referencje w szerokim zagadnieniu kompleksowej obsługi.

Wykonujemy przyrządy, części, elementy, narzędzia zarówno na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji technicznej, jak i na bazie dostarczonego gotowego wyrobu. Zawsze staramy się zaproponować najlepsze i jednocześnie najtańsze rozwiązanie technologiczne. Wszystko odbywa się po wnikliwych analizach i konsultacjach.

Projekty wykonujemy na podstawie dokumentacji opracowanej według najnowszych rozwiązań CAD/CAM. Do budowy form wykorzystujemy znormalizowane elementy najwyższej jakości takich marek jak Meusburger, FCPK Bytów, DME czy HASCO. Poza tym korzystamy z renomowanych dostawców stali BohlerUddeholm czy Multistal.

Najpierw sporządzamy rysunek techniczny produktu bądź projektu, a oprócz tego dobieramy i projektujemy formę przystosowaną do pracy na dowolne typy wtryskarki. Precyzyjnie opracowujemy procesy technologiczne, pomagamy dobrać parametry tworzywa sztucznego do produkcji metodą wtryskową, a także przedstawiamy kalkulację cenową. Musisz wiedzieć, że poznasz koszty form wtryskowych i koszty produkcji wtryskowej jeszcze przed rozpoczęciem konstrukcji formy. Sporządzamy pełną dokumentację i całość obejmujemy gwarancją.

Szczegóły naszych usług

Jak już wiesz, zajmujemy się kompleksową obsługą klienta m.in. w zakresie projektowania i konstrukcji różnego rodzaju wyrobów z tworzyw sztucznych. Bez problemu odtworzymy już istniejący kształt albo zaprojektujemy nowy.

Nieobce nam jest projektowanie różnych narzędzi potrzebnych np. w przemyśle. W razie potrzeby wprowadzimy zmiany do już istniejących produktów, a także opracujemy dokumentację naprawczą. Poza tym podejmujemy się produkcji komponentów przy użyciu form wtryskowych lub obróbki CNC. Możemy również stworzyć potrzebne Ci prototypy.

Zanim zlecenie uznamy za zakończone, wykonujemy wszystkie niezbędne próby. W razie czego oferujemy potrzebne zmiany. Poza tym nasze usługi są objęte gwarancją zapewniającą bezpieczeństwo naszym klientom.

Płatności i dostawa

Pozostań z nami w kontakcie

telefonicznym od poniedziałku do piątku,
w godzinach 7:00-16:00

lub mailowym