Narzędziownia

Nowoczesna i wszechstronna Narzędziownia Niewiadów

Potrzebujesz nowych narzędzi przemysłowych? Nasz Wydział Narzędziowni w FABRYCE AGD NIEWIADÓW  Sp. z o.o. pragnie poinformować Cię o kontynuacji działalności. Oferujemy swoje bogate doświadczenie i możliwości wykonania usług w zakresie regeneracji oraz produkcji nowych narzędzi.

narzędziownia

Szeroka oferta naszej Narzędziowni

Musisz wiedzieć, że możemy wykonać dla Ciebie m.in.:

– formy wtryskowe do tworzyw sztucznych, ciśnieniowe do stopów cynku i aluminium, do gumy itp.;

– wykrojniki (w tym postępowe);

– tłoczniki (w tym postępowe);

– sprawdziany i inne przyrządy kontrolne oraz pomiarowe;

– przyrządy obróbkowe (zwłaszcza wiertarskie, tokarskie i frezarskie), spawalnicze i montażowe (również te zautomatyzowane).

Oprócz tego podejmiemy się także produkcji innego oprzyrządowania technologicznego oraz elementów maszyn i urządzeń. Nieobca nam jest również obróbka elementów na tokarkach numerycznych i Centrum obróbczym CNC.

narzędziownia

Co jeszcze warto o nas wiedzieć?

Warto mieć świadomość tego, że nasza Narzędziownia jest wydziałem w strukturach zakładów Niewiadów, który może pochwalić się aż 80-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w produkcji narzędzi zarówno do sprzętu AGD, jak i wyrobów technicznych, precyzyjnych oraz motoryzacyjnych. Wykonane przez nas przyrządy sprawdziły się w produkcji Niewiadowa. Mamy na koncie m.in. wiele tysięcy sztuk przyczep samochodowych. Jesteśmy także producentem zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego oraz podjęliśmy się produkcji specjalnej, wykonywanej dla wojskowości. Jeśli zastanawiasz się nad naszymi możliwościami wykonawczymi, musisz wiedzieć, że maksymalne wymiary produkowanych przez nas narzędzi to 1000×600 mm i waga do 3 ton.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej Narzędziowni?

Zastanawiasz się, dlaczego warto postawić właśnie na nas? Otóż przede wszystkim posiadamy własne biuro konstrukcyjno-technologiczne. Poza tym dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dającym szerokie możliwości produkcyjne. Musisz wiedzieć, że operujemy:

– elektrodrążarkami drutowymi i wgłębnymi CHARMILES 600×400, pionowymi centrami obróbczymi 1000x600x600 mm, tokarkami numerycznymi, wiertarkami koordynacyjnymi o przesuwach do 700×400 mm;

– szlifierkami do płaszczyzn o przesuwach do 1200×500 mm, szlifierkami do wałków i otworów oraz innymi maszynami konwencjonalnymi;

– maszyną ustawczo-pomiarową Preset 3D szwajcarskiej firmy EROWA o zakresie pomiarowym  700x550x400 mm.

Obecnie współpracujemy z wieloma firmami branży samochodowej, budowlanej, AGD, żywności i innymi. Jesteśmy uniwersalni i otwarci na nowe propozycje. Realizujemy zamówienia zarówno na dostawy ciągłe, jak i pojedyncze prace i usługi. Wykonawstwo odbywa się na podstawie dokumentacji powierzonej nam przez klienta lub własnej, wykonywanej przez biuro konstrukcyjno-technologiczne.

Na uwagę zasługują również krótkie terminy realizacji. Możesz mieć pewność, że bardzo szybko otrzymasz potrzebne Ci narzędzia. Poza tym wyróżniamy się naprawdę rozsądnymi cenami przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług. W razie potrzeby chętnie służymy naszym klientom radą. Zatrudniamy najlepszych specjalistów gotowych w każdej chwili Ci pomóc.

Istotny jest również fakt, iż oferujemy serwisowanie i regenerację narzędzi. Jeśli będziesz potrzebować naprawy jakiegoś przyrządu, możesz śmiało się do nas zgłosić, a my wszystkim się zajmiemy. Możliwa jest ponadto modyfikacja narzędzi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy z FABRYKĄ AGD NIEWIADÓW Sp. z o.o oraz naszą Narzędziownią. Zapewniamy, że nie pożałujesz swojego wyboru.

 

Kontakt

e-mail: z.szczepanik@niewiadow.pl i agd@niewiadow.pl

Płatności i dostawa

Pozostań z nami w kontakcie

telefonicznym od poniedziałku do piątku,
w godzinach 7:00-16:00

lub mailowym