Suszarki

 Suszarka spożywcza typ 970.01 PP
 • Cena brutto info 175.99 zł
 • Cena netto info 143.08 zł
 Suszarka spożywcza typ 970.01 PS
 • Cena brutto info 180 zł
 • Cena netto info 146.34 zł
 Suszarka spożywcza typ 970.02 PP
 • Cena brutto info 181.99 zł
 • Cena netto info 147.96 zł
 Suszarka spożywcza typ 970.02 PS
 • Cena brutto info 185.99 zł
 • Cena netto info 151.21 zł
 Suszarka spożywcza typ 972.02
 • Cena brutto info 201.99 zł
 • Cena netto info 164.22 zł
 Suszarka spożywcza typ 972.04
 • Cena brutto info 191.99 zł
 • Cena netto info 156.09 zł

Najlepsze suszarki do grzybów i owoców

Uwielbiasz chodzić po lesie i zbierać grzyby, ale nie wiesz, co zrobić z tak dużą ich ilością? Doskonałym rozwiązaniem może być zakup specjalnego urządzenia do suszenia grzybów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz suszarki, których sita spełniają najwyższe standardy. Regulacja temperatury, zabezpieczenie przed przegrzaniem – to tylko nieliczne z funkcji, które oferuje nasz sprzęt. Jeśli nie wyobrażasz sobie jesieni bez grzybów, suszarki na pewno Ci się przydadzą.

Do czego jeszcze może służyć suszarnia do grzybów?

Zastanawiasz się, do czego jeszcze może zostać wykorzystana suszarka do grzybów? Otóż tak naprawdę możesz suszyć w niej nie tylko grzyby. To doskonały sposób na konserwację mięs, w tym również ryb. Poza tym warto suszyć owoce, warzywa, zioła. W ten sposób często konserwuje się śliwki, gruszki, buraki, morele, a nawet winogrona. Uzyskane suszone produkty nadają się do spożycia zarówno osobno, jak i w różnych daniach. Wiele osób dodaje np. suszone grzyby do sosów.

Jakie zalety ma nasza suszarka spożywcza?

Chcesz wiedzieć, jakie zalety ma nasza suszarka do grzybów? Otóż pozwoli ona uzyskać wiele zdrowych i smacznych przekąsek. To znacznie bardziej wydajne urządzenie niż piekarnik. Produkty suszą się krócej niż w piekarniku. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo energii elektrycznej. Poza tym ten sposób konserwacji żywności nie wymaga od Ciebie dużo miejsca w mieszkaniu. Każda nasza suszarka do grzybów ma kompaktowe wymiary i można postawić ją niemal wszędzie. Warto także zwrócić uwagę na konstrukcję suszarki do grzybów, owoców i warzyw. Sprawia ona, że umieszczone w niej produkty są szczelnie zamknięte, co gwarantuje skuteczne suszenie. Nie musisz obawiać się, że osadzi się na nich kurz albo inne zanieczyszczenia, nawet jeśli będą przebywać w niej długi czas. Poza tym możesz mieć pewność, że suszenie będzie w pełni przeprowadzone. Dzięki temu pozbędziesz się ryzyka wystąpienia pleśni. Co więcej, każda nasza suszarka do grzybów jest wykonana z trwałych materiałów. Z powodzeniem możesz jak najwięcej z niej korzystać, a i tak posłuży Ci bardzo długo.

Czym jeszcze wyróżniają się nasze suszarki do żywności?

Zastanawiasz się, jakie jeszcze zalety mają oferowane przez nas suszarki do żywności? Godne uwagi są m.in.:

 • intuicyjna regulacja temperatury;
 • niewielka strata minerałów i innych substancji odżywczych;
 • skuteczne zabezpieczenie przed przegrzaniem;
 • brak konieczności skomplikowanego przygotowywania produktów do suszenia;
 • przydatne funkcje dodatkowe;
 • optymalna liczba sit;
 • regulowana wysokość tac;
 • automatyczny wyłącznik;
 • wyświetlacz elektroniczny;
 • możliwość mycia w zmywarce.

Suszarki do grzybów, warzyw i owoców – zapewnij sobie zdrową dietę

Warto mieć świadomość tego, że proponowane w naszej ofercie urządzenia przeznaczone są do suszenia grzybów, warzyw i owoców. Poza tym taki sprzęt pozwala suszyć wiele innych, rozmaitych produktów spożywczych. Dzięki suszarce możesz przedłużyć ich trwałość. To z kolei umożliwia długo je przechowywać. Nie bez znaczenia jest fakt, iż to świetny sposób na wprowadzenie zdrowej i zbilansowanej diety. Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że zimą dostęp do wielu produktów, takich jak owoce, bywa ograniczony. Suszarka pozwala cieszyć się nimi pomimo niekorzystnej temperatury za oknem. Suszarka do grzybów to możliwość zachowania nie tylko niepowtarzalnego smaku, ale również cennych wartości odżywczych. Proces suszenia możesz potem wykorzystać do wielu różnych dań bądź uzyskać samodzielną przekąskę. Zyskujesz przy tym zabezpieczenie składu i pewność, że jest wolny od niebezpiecznych sztucznych dodatków, takich jak barwniki, konserwanty, ulepszacze smaku czy komercyjne przyspieszacze suszenia.

Nowoczesne modele suszarek do owoców

W trosce o różne potrzeby naszych klientów i oczekiwania co do suszenia, zadbaliśmy o bogaty asortyment, którego nie znajdziesz w żadnych innych sklepach. Do wyboru masz kilka dostępnych modeli suszarek do takich produktów, jak grzyby, warzywa czy owoce. Poszczególne urządzenia odróżnia od siebie przede wszystkim liczba sit oraz ich rodzaj. Niektóre są białe, a inne przezroczyste. Zaletą drugiej opcji jest możliwość kontroli stanu suszenia bez konieczności unoszenia pokrywy. Oprócz tego produkty mają zróżnicowane parametry techniczne i nieco inne funkcje dodatkowe. W ten sposób każdy użytkownik może znaleźć produkt dostosowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Warto wiedzieć, że kluczową zaletą dostępnych w naszym sklepie suszarni do grzybów są aż dwa stopnie mocy suszenia i skuteczna ochrona urządzenia przed przegrzaniem. Produkty Niewiadów wykonane są z wysokogatunkowego tworzywa, które ma doskonałą odporność na różne uszkodzenia mechaniczne. W związku z tym możemy zaproponować Ci naprawdę wydajne i niezawodne suszarki spożywcze. Co ważne, gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. Po taką suszarkę możesz sięgać bez żadnych obaw.

Jak działa suszarka do grzybów, owoców i warzyw?

Zastanawiasz się, w jaki sposób działają suszarki do grzybów, owoców, warzyw, ziół i innych produktów? Otóż proces suszenia w przypadku grzybów i nie tylko wymaga ustawienia temperatury, a później urządzenie zaczyna wytwarzać ciepłe powietrze. Następnie, za pomocą wentylatora następuje transport powietrza w górę, w stronę sit. Finalnie powietrze zostaje równomiernie rozprowadzone na wszystkie piętra, co w efekcie pozwala na odparowanie wody z suszonych produktów. Dzięki temu nie tylko zostaje wydłużona ich trwałość, ale również zachowane są wartości odżywcze. Suszenie żywności nadaje jej także wyjątkowego aromatu i smaku. Ze względu na możliwość mycia urządzenia w zmywarce, sprzątanie po suszeniu nie jest szczególnie skomplikowane. Bez wątpienia nasza suszarka do grzybów pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu oraz uzyskać smaczne owoce i warzywa.

Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą suszarek do żywności. Wśród oferowanych sprzętów na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie suszarkę. Bez wątpienia jest to sposób na zabezpieczenie jedzenia przed zepsuciem. Zapewniamy, że w naszej suszarce możesz konserwować niemal wszystko, w dodatku bez martwienia się ewentualnym przegrzaniem. Twoi domownicy i goście z pewnością docenią suszone owoce i inne smakołyki.

Płatności i dostawa

Pozostań z nami w kontakcie

telefonicznym od poniedziałku do piątku,
w godzinach 7:00-16:00

lub mailowym