Suszarki

 Suszarka spożywcza typ 970.01 PP
 • Cena brutto info 175.99 zł
 • Cena netto info 143.08 zł
 Suszarka spożywcza typ 970.01 PS
 • Cena brutto info 180 zł
 • Cena netto info 146.34 zł
 Suszarka spożywcza typ 970.02 PP
 • Cena brutto info 181.99 zł
 • Cena netto info 147.96 zł
 Suszarka spożywcza typ 970.02 PS
 • Cena brutto info 185.99 zł
 • Cena netto info 151.21 zł
 Suszarka spożywcza typ 972.02
 • Cena brutto info 201.99 zł
 • Cena netto info 164.22 zł
 Suszarka spożywcza typ 972.04
 • Cena brutto info 191.99 zł
 • Cena netto info 156.09 zł

Suszarka do grzybów – zadbaj o szybkie i komfortowe suszenie produktów

Masz dosyć rozkładania grzybów po całym domu w celu ich wysuszenia? Zainwestuj w technologie, które sprawią, że nie będziesz musiał tego robić – nadal będziesz mógł jednak uzyskać pyszne i aromatyczne przysmaki. To wszystko zasługa suszarki do grzybów, którą umieściliśmy w prezentowanej kategorii. Urządzenie to – w porównaniu do tradycyjnych metod suszenia – pozwala znacząco zmniejszyć czas całego procesu. Co więcej, zapewnia przy tym maksymalny poziom komfortu, gdyż zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Na uwagę zasługuje również konstrukcja suszarki. Sprawia ona, że umieszczone w niej produkty są szczelnie zamknięte. Dzięki temu nie osadza się na nich kurz i inne zanieczyszczenia. Zyskujesz też pewność całkowitego wysuszenia. W rezultacie zniwelowany zostaje problem z pojawianiem się pleśni.

Suszarka do grzybów, warzyw i owoców – sposób na zdrową i zbilansowaną dietę

Znajdująca się w naszej ofercie suszarka przeznaczona jest do suszenia grzybów, warzyw i owoców, a także wielu innych, różnorodnych produktów spożywczych. Proces ten pozwala przedłużyć ich trwałość, co daje możliwość długiego przechowywania. Tym samym jest to znakomity sposób na zdrową i zbilansowaną dietę – nawet w trakcie zimowych miesięcy, kiedy dostęp do niektórych produktów bywa ograniczony. Suszarki na grzyby pozwalają bowiem zachować nie tylko niepowtarzalny smak, ale również cenne wartości odżywcze. Efekt suszenia wykorzystać możesz w wielu różnych daniach bądź też jako samodzielną przekąskę. Masz przy tym pewność co do składu, który pozbawiony jest sztucznych dodatków, takich jak konserwanty, ulepszacze smaku czy przyspieszacze suszenia.

Różnorodne modele suszarek do owoców

Wiemy, że potrzeby naszych klientów bywają różne. Dlatego też zadbaliśmy o zróżnicowanie asortymentu dostępnego w naszym e-sklepie. W rezultacie do wyboru masz kilka modeli suszarek do owoców. Znaczącą różnicą są zastosowane sita. Mogą być one białe bądź przezroczyste. Wariant transparentny pozwala sprawdzić stan suszenia bez konieczności podnoszenia pokrywy. Produkty mają także zróżnicowane parametry techniczne. Dzięki temu użytkownik może dopasować je do planowanego użycia oraz oczekiwań względem sprzętu.

Zaletą oferowanych przez nas suszarek do grzybów są dwa stopnie mocy suszenia oraz funkcja, która chroni urządzenie przed przegrzaniem. Produkty Niewiadów wykonane są także z wysokiej jakości tworzywa. Wykazuje ono dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci wydajne i niezawodne suszarki spożywcze. Przekłada się to na komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Jak działają suszarki do suszenia grzybów?

Suszarki do suszenia grzybów, warzyw, owoców i innych produktów spożywczych wytwarzają ciepłe powietrze. Następnie, za pomocą wentylatora, transportowane jest ono w górę, w stronę sit. Ostatecznie zostaje równomiernie rozprowadzone na poszczególne piętra, co prowadzi do odparowania wody z produktów. W następstwie tego procesu wydłużona zostaje ich trwałość. Nadal udaje się jednak zachować ich smak i wartości odżywcze.

Płatności i dostawa

Pozostań z nami w kontakcie

telefonicznym od poniedziałku do piątku,
w godzinach 7:00-16:00

lub mailowym